21 خرداد 1402
0
0

برند سازی برای اشخاص (بخش اول)

760 بازدید
برند سازی برای اشخاص

برند سازی یک قدرت” نرم ” است مانند اصولی که در مورد برند سازی یک محصول یا اشخاص  ذکر شده است  در این مقاله من سعی میکنم مطالبی را در  مورد برند سازی شخصی با توجه با مطالعات و تحقیقات انجام شده در زمینه ارائه دهم امیدوام مورد استفاده شما قرار بگیرد.

به نظر شما یک فرد چگونه می تواند برند خود را کنترل کند؟

اول از همه ما باید ایده بزرگ خودمان را بیان کنیم و  در حوزه برند سازی شخصی به این درک برسیم  که خودمان بزرگ ترین دارایی خودمان هستیم.

باید توجه داشته باشیم که هدف ما از  برندسازی شخصی رسیدن به موفقیت و کسب درآمد  بیشتر  هست ولی برای یک عده  کسب شهرت و احترام مهم تراست.

 برای رسیدن به یک برندسازی شخصی باید همان کسی بشویم که شایستگی آن  را داریم،  اولین نیاز برند سازی پیدا کردن یک ایده بزرگ برای خودمان هست و  یا به عبارتی دیگر هر فردی باید یک پیشنهاد استسنایی فروش برای خودش داشته باشد.  باید به این نکته توجه داشته باشیم که برند سازی شخصی به معنی توسعه و تدوین یک برنامه برای بازار یابی شخصی برای رسیدن به اهداف ما ست.

چگونه برند خودمان را  به یک اهرم قدرت و  قوی تبدیل کنیم

هر شخصی مجموعه ای از مهارت هایی دارد و برند شخصی بیانگر یک ایده بزرگ از مهارت های ماست.خوب بودن به تنهایی کافی و تضمین کننده ی موفقیت نیست. برند سازی شخصی فرایندی است که ما  را از رقبای خود  متمایز می کند و باعث می شود  قدم هایی بر داریم تا  به اهداف بزرگمان برسیم در ضمن به ما آموزش می دهد که چطور از تکنیک های تبلیغات و سایر روش های ارتباط با بازار استفاده کنیم تا یک هویت کلامی قدرتمند برای خودمان بسازیم و از طریق آن ایده هایمان  را بیان کنیم.

اولین چیزی را  که در مسیر برند سازی  لازم هست  بدانیم داشتن  تعهد به این مسیر است ما باید در تعریف خود و آینده خودمان نقشی فعال و پویایی داشته باشیم.

با رویاهای خودمان زندگی کنیم

همانطور که دو فیلسوف کسب و کار، به نام ویلیام بریجز و جان وایت اشاره می کنند آرزو  داشتن  یک قدرت انگیزشی بسیار قوی است که نباید ازآن چشم پوشی کرد. در مسیر برند سازی شخصی باید به رویا های خودمان باور داشته باشیم و در  جهت  رسیدن به این رویاها حرکت کنیم.

ذهنیت برندسازی شخصی

ما باید  بدانیم برند سازی شخصی اثربخش،  موفقیت بیشتری را  برای ما به همراه دارد وآ ن چیزی بیشتر از نام ،هویت و تصویر ماست.

 در برند سازی شخصی ما هر کاری را  که انجام می دهیم برای این است که خودمان را در بازار متمایز کنیم .

پیام های ما، ارائه های ما ، و تاکتیک های بازاریابی ما و آنچه که انجام می دهیم به خاطر آنست  تا خودمان را در بازار متمایز کنیم و این کارها در واقع همان  برند سازی شخصی ماست.

مسئولیت برند خود را بر عهده بگیریم وگرنه دیگران برای ما این کار را انجام خواهند داد.

مسئولیت برند خود را بر عهده بگیریم وگرنه دیگران برای ما این کار را انجام خواهند داد.

در برند سازی شخصی ما به  ایفای یک نقش فعال در مسیر شغلی و زندگی فردی خود می پردازیم . رویایی بیش نیست اگر فکر کنیم که صرفا بر اساس تلاش شخصی و سخت کوشی خودمان  می توان  به موفقیت رسید اگر خودمان را برند نکنیم شخص دیگری در حوزه  کاری ما و با ذهنیت بیشتری این کار را انجام می دهد و از ما نیز  موفق تر خواهد بود. در واقع برند سازی شخصی برای افرادی است که باهوش هستند و کاملا به کار خودشان واقف هستند.

ما باید برند خودمان را برجسته کنیم.

 یک قانون کلی و  اساسی برند سازی،  متمایز بودن است ، هرگز  کپی  نکنید چون این کار نوعی تقلید کردن  است وقتی شما کپی می کنید دیگر اعتبار قانونی ندارید .

 ما باید پیشنهاد استثنایی فروش خود را پیدا کنیم وقتی ما خودما ن را متمایز نکنیم افراد، دلیلی برای انتخاب ما نخواهند داشت. هنگامی که ما برای استراتژی برند شخصی خودمان  به دنبال ایده های نو  می گردیم باید مشاهده کنیم پیام هایی که هر روز ما را بمباران می‌کنند کدامشان ما را جذب می کنند وقتی شروع به جستجو می کنیم  خواهیم دید که خیلی چیز ها می توانند  با ما ارتباط برقرار کنند باید دائماً مشاهده کنیم که افراد موفق در حوزه برندسازی شخصی چگونه خودشان را ارائه می کنند و ایده هایشان را چگونه حتی در برنامه گفتگوی تلویزیونی ارائه می‌کنند حتی رسانه ها  با انبوهی از افراد مشهور که در آن حضور دارند می‌تواند منبع الهام  برای ما باشند قرار نیست مااز  این منابع کپی کنیم اگر به یاد داشته باشیم اصل اول این است که کپی کردن ممنوع است قرار است از این منابع به عنوان منبع الهام استفاده کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://fashionsaraa.com/?p=1831
برچسب ها:
اشتراک گذاری:
مدیر سایت
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد برند سازی برای اشخاص (بخش اول)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید؟ از ما بپرسید..
×