آموزش خصوصی

سایت فشن سرا برگزار می کند.

آموزش طراحی لباس با نرم افزار

این بار در شهر زیبای اصفهان منتظر حضور ارزشمند شما هستیم.

تاریخ برگزاری : 18 اسفندماه 1400 از ساعت 16 الی 20

مکان برگزاری : سالن خانه معلم شماره 3 استان اصفهان

سلسله همایش های فشن سرا

موسسه علمی پژوهشی دانش افروزان شاهین در زمینه برگزاری همایش های کشوری با دغدغه ایجاد پیوستگی بین تحصیل و اشتغال برای افراد تحصیل کرده کشور فعالیت می نماید.همایش های بسیار زیادی تحت عنوان های مختلف برگزار شده است ولی در فاز جدید همایش ها تحت عنوان همایش های صعودی می خواهیم با آموزش مهارت ها و تمرکز بر ویژگی‌های شما همراه با پشتیبانی طبق فرمایشات حضرت آیت الله امام خامنه ای (ره) در سال “اشتغال زایی و مانع زدایی”  بتوانیم در جهت تحقق اهداف کشور نقش کوچکی را ایفا نماییم.


ما در ابتدا اصناف مختلف و اقشار متفاوت با زمینه‌های “تحصیلی و مهارتی” سهمی بر آن داریم.


با اخذ مجوز و همچنین استفاده و دعوت از نامی ترین اساتید کشور که هر کدام در حوزه‌های تخصصی خود و همچنین” تولید محتوای چاپی ، تصویری ، ایجاد اتاق فکر ، برنامه‌ریزی جهت رشد فردی ، آموزش تا مهارت های لازم برای اشتغال ، فضای مجازی، سایت و اینستا و….”بتوانیم سرعت رشد ، جذب و کارآفرینی را برای شما به سهولت میسر نماییم.

 از اینکه به عنوان یک همراه صادق به ما اعتماد دارید خدا را شاکریم

هدف این همایش ها چیست؟

روانشناسان برتر و بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های روانشناس، مشاوره و علوم تربیتی به دلایل زیادی امکان حضور در فضای کاری را نداشتند و ما به عنوان تیم متخصص با فراهم کردن امکانات و آموزش و پشتیبانی شما برای ورود هرچه سریع تر و پر قدرت شما به این بازار همراهتان هستیم.

آیا می دانید کار ما چیست؟

ما در این همایش علمی تخصصی که درسطح کشور در شهر زیبای اصفهان برگزار میشود، با حضور اساتید برجسته و آموزش های لازم در زمینه ی کار آفرینی در تخصص تحصیل شما و آموزش حمایت های توسعه ای،به عنوان یک همراه دراین  مسیر هم قدم شما خواهیم بود.

آشنایی با سخنران همایش و سوابق آن ها

جناب دکتر محمد ابراهیم مداحی

جناب مهندس ایرج حسابی

جناب آقای دکتر صفری

حالا میخواهیم بگوییم که شما چه کاری باید بکنید؟

در نیم روز همایش و شرکت در جلسات سخنرانی بهترین و برجسته ترین اساتید ایران و دیدن آموزش های لازم و کسب آگاهی های لازم جهت رفع کاستی های مهارتی خود و نحوه ی برطرف کردن این کاستی ها را به شما آموزش خواهم داد.

حالا به سراغ نکته های مهم و آیتم های مهم بعداز همایش میرویم!!

حتما این سوال در ذهن شما ایجاد میشود که آیا بعد از همایش دیگر همه چیز تمام می شود؟

 

باید بگویم خیر!!!!!!این تازه شروع ماجراست ،تیم آموزشی آتیه در چندین زمینه کنار شما می باشد:

1-امکان دریافت نمایندگی های فعال گروه آتیه دربخش های (پانسیون مطالعاتی،مشاوره و بسته های مشاور تحصیلی ،کار کودک و آموش های خاص کودکان )

2-امکان تولید محتوای به صورت شخصی با در اختیار داشتن اتاق فکرو مشاورن این امر جهت تولید محتوی شخصی سازی شده بر اساس مهارت و تخصص شما

3-امکان تصویر برداری و طراحی و تدوین محتوی شما توسط متخصصین و همچنین ثبت محتوی شما توسط متخصصین  و همچنین ثبت محتوی شما و مجوز نشر و آماده سازی پکیج شما.

4- راه اندازی، آموزشی،پشتیبانی و تمام امور مربوط به پیج اینستاگرام و سایت شخصی پرسنال برندینگ

5-در اختیار داشتن آموزش ها و پشتیبانی خاص در جهت شد و توسعه ی فردی

در صورتی که سوالی دارید تیم پشتیبانی برتر شو در واتس اپ پاسخگوی شما می باشد.

پس فقط این یک همایش نیست بلکه یادتان باشد ما در همه ی زمینه های زندگی به فکر شما هستیم زمینه هایی چون آموزش،اشتغال و تفریح اینجا آغاز یک راه است!

نحوه ثبت نام در همایش طراحی لباس!

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این همایش و شرایط شرکت و ثبت نام در این همایش می توانید با شماره زیر تماس گرفته و اقدام به ثبت نام کنید.

جهت تماس کافیست روی شماره های تماس کلیک کنید.

منتظر حضور پرشور شما هستیم به امید دیدار شما

فاو ایکون

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای سایت فشن سرا محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید؟ از ما بپرسید..
×