21 خرداد 1402
0
0

آموزش خصوصی

آموزش خصوصی

در این قسمت توضیحات مربوط به آموزش های خصوصی و تخصصی سایت فشن سرا جهت اطلاع و مطالعه کاربران محترم سایت قرار گرفته است.

آموزش خصوصی چیست؟

منظور از آموزش های خصوصی آموزش هایی است که به صورت اختصاصی و با توجه به درخواست کاربر برای او تهیه و ارائه می گردد این گونه از آموزش ها هم می تواند به صورت آنلاین برگزار شود و هم امکان برگزاری آن به صورت حضوری وجود دارد که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت همچنین آموزش های خصوصی می توانند به صورت تک نفره و چند نفر ارائه شود که باتوجه به تعداد نفرات و ظرفیت آن هزینه این مورد تعیین خواهد شد.

هدف از ارائه آموزش خصوصی چیست؟

هدف از ارائه آموزش های خصوصی ارائه آموزش های هدفمند و تخصصی تر برای کاربران است تا به این وسیله کاربران محترم بتوانند در مهارت های موردنیاز حرفه ای تر شده تخصصی تر یادگرفته و در نهایت بهتر عمل کنند.

نحوه ارائه آموزش های خصوصی به چه شکل است؟

آموزش های خصوصی به 2 شکل آنلاین و حضوری ارائه خواهد شد که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.

آموزش آنلاین : در این شیوه آموزش ها به صورت آنلاین از طریق بسترهای آنلاین به شکل غیرحضوری ارائه خواهد شد و هنرجویان محترم می توانند آموزش های موردنظر را از این طریق فرا گرفته و سوالات خود را در رابطه با آموزش ها پرسیده و با مدرس تعامل داشته باشند.

آموزش حضوری : در این شیوه آموزش ها به صورت حضوری در مکان موردنظر و مشخض شده بین هنرجویان مدرس دوره برگزار شده و هنرجویان می بایست به صورت حضوری به مکان اعلام شده از طرف مدرس مراجعه نموده تا ضمن فراگیری مطالب بتوانند از مزیت آموزش های حضوری که تعامل بهتر است بهره جویند.

 

چگونه باید در آموزش های خصوصی شرکت کنیم؟

جهت اطلاع و شرکت در آموزش های خصوصی شما می توانید از طریق صفحه تماس باما سایت نسبت به دریافت مشخصات تماس اقدام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل کنید تا نسبت به شرکت در آموزش های خصوصی اقدام نمایید.

سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید؟ از ما بپرسید..
×